Aicinām uz semināru "Lietišķais dresskods"!

  main qimg bb9ae644067d2884271220dde1ff9d43 lq2023.gada 6.oktobris. Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu asociācija aicina jebkuru interesentu š.g. 26.oktobrī plkst.10.00-11.30 uz asociācijas bezmaksas semināru “Lietišķais dresskods”. Norises vieta ir asociācijas birojs Ieriķu ielā 15 k-3, 2.stāvs. Mūsu lektore būs stiliste Karolīna Baumane.

  Interesenti tiek lūgti līdz š.g. 22.oktobrim informēt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. par savu dalību klātienē vai attālināti. Klātienes vietu skaits ierobežots!

  Par semināru:
  Mērķa auditorija: biroja darbinieki – “baltās apkaklītes”, “zilās apkaklītes” un ne tikai. Uzņēmumu īpašniekiem un vadošajam sastāvam lietišķais dresskods ļauj nopozicionēt sevi “es- vadītājs”, bet padotajiem tas ir vēstījums “es- daļa no komandas”.

  Daži teikumi par tēmas aktualitāti. “Neskati vīru no cepures” – iespējams, šai tautas gudrībai ir taisnība, taču lietišķajā vidē ir stipri vieglāk strādāt, ja daļu no pārliecināšanas par Tavu profesionalitāti uzņemas Tavs apģērbs.  Vīriešiem ir relatīvi vienkāršāk, taču sievietēm mēdz būt patiesi grūti nošķirt, kur beidzas mode un sākas formālais stils. Un vai tie vispār ir savienojami? 

  Runāsim par:
  1. Dažādi konservatīvisma līmeņi: augsts (business best), paaugstināts (business traditional) un vidējs (business casual un business travel). Kā “izmērīt” savu līmeni un kā tas mainās atkarībā no dienaskārtības (darbs birojā, tikšanās ar klientiem, tikšanās ar partneriem, tikšanās ar valsts iestādēm, dalība semināros un konferencēs utt).
  2. Konkrēti vizuāli piemēri atbilstoši katram konservatīvisma līmenim:
  Vīriešiem: žaketes, bikses, krekli, kaklasaites, apavi, pulksteņi, portfeļi, jostas un virsdrēbes (mēteļi, trenči, jakas, cepures, cimdi, šalles, lietussargi).
  Sievietēm: žaketes, bikses, svārki, kleitas, krekli, blūzes, zeķubikses, apavi, rotaslietas, rokassomiņas, make-up, manikīrs, virsdrēbes.
  3. Zilā uzvalka/kostīma “ceļojums” – kā ar vienu tumši zilu (navy) uzvalku/ kostīmu izceļot cauri visiem konservatīvisma līmeņiem: no augstākā līdz zemākajam. Kapsulas garderobes princips arī lietišķajā dresskodā.

  Dalībnieku ieguvumi: zināšanas par to, kā veidot savu lietišķo garderobi, lai apģērbs strādātu Tava profesionāla imidža labā.  

  Sīkāk ar mūsu lektori Karolīnu var iepazīties šeit:

  TG: https://t.me/+rbYZCQViTOg0MGFk
  FB Visu izšķir stils https://www.facebook.com/profile.php?id=61550075136099
  YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCZGYxFmMRoxUhLXqW8PqXVg 

  © 2024 Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu asociācija