Piesakies uz asociācijas tikšanos ar ekonomistu un uzņēmēju Jāni Ošleju!

    2023.gada 20.februāris. Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu asociācija š.g. 15.martā plkst.14.00 asociācijas birojā Ieriķu ielā 15 k-3, Rīgā rīko tikšanos ar latviešu ekonomistu un uzņēmēju Jāni Ošleju. Pasākumā būs iespējams piedalīties arī attālināti caur MS Teams platformu.

    Jānis Ošlejs ir Latvijā atzīts un pazīstams ekonomists, kurš aktīvi darbojas Ekonomikas ministrijas darba grupā, veidojot stratēģiju Latvijas ekonomikas straujai izaugsmei. Tāpat Jānis Ošlejs ir uzņēmējs, kurš ļoti veiksmīgi vada eksportējošu uzņēmumu – industriālo betona grīdu ierīkošanas uzņēmumu "Primekss", kura 2022. gada apgrozījums ir 90 miljoni eiro, no kā eksports veido 95% (uz Skandināviju, Āziju, Indiju, Izraēlu, citām Eiropas valstīm, Apvienoto Karalisti, ASV, Dienvidāfriku).
    Lūdzu līdz š.g. 8.martam informēt asociācijas valdes priekšsēdētāju Annu Ozolu uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., ja interesē piedalīties. Un, ja piedalīsieties, tad kādā formātā – klātienē vai attālināti? Klātienes dalība ir piesakāma obligāti, jo klātienes vietu skaits ir ierobežots!

    oslejs

    © 2023 Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu asociācija